Počet položek: 0 0,- Kč
  !  Tento eshop má propadlou platnost, pokud nebude prodloužen, bude smazán. Platnost eshopu byla do 03.02.2020

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky jsou platné pro internetový obchod LUKUS.CZ a jsou závazné při prodeji zboží nabízeného na internetových

stránkách  www.lukus.cz.

Odeslání objednávky je návrhem kupní smlouvy    a dodavatel se zavazuje doručit zákazníkovi objednané zboží a zákazník se zavazuje dodavateli objednávku zaplatit v plné výši.

Objednávku může zákazník zadat prostřednictvím e-shopu, e-mailem nebo telefonicky.

Dodavatel, je povinen

V nejkratším termínu (nejčastěji do 24 hodin) potvrdit přijetí objednávky, cenu a předpokládaný termín dodání. Objednávky potvrzuje dodavatel, vždy písemně prostřednictvím e-mailu, ve výjimečných případech telefonicky.

Povinnosti zákazníka

Uvést   při objednání plnou platnou  adresu pro doručení zboží, uvést další kontaktní údaje jako je e-mailová adresa a tel .číslo, odebrat zboží a uhradit potvrzenou cenu v souladu s  dohodnutými platebními podmínkami.

Dodací lhůty

Dodávky Vámi objednaného zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu.

V případě komplikací (např. zboží není momentálně skladem atd.) budete kontaktováni e-mailem s nabídkou termínu dodání nebo možnosti dodání jiného zboží.

Reklamace

Reklamace se řídí platnou legislativou ČR a vztahuje se na zboží, jehož reklamace je písemně uplatněna u dodavatele. Zákazník má rovněž právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, pokud zboží nebylo použito.

Záruka

Na všechny produkty námi prodávané se vztahuje klasická záruka 2 roky, jako záruční list slouží vystavená faktura nebo daňový doklad.

Osobní údaje

Respektujeme Vaše soukromí. Na objednávkovém formuláři od uživatelů vyžadujeme informace, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží nebo služeb nebo k zaplacení příslušné částky. V případě problému s dodávkou slouží tato informace také k umožnění kontaktu se zákazníkem. Respektujeme právo na ochranu Vašich osobních údajů podle Zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Zavazujeme se, že získané údaje od Vás:

  • Nezneužijeme k jinému účelu, než k jakému byly získány.
  • Neposkytneme žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. (např. Česká pošta, PPL…)
  • Budeme ochraňovat a zamezíme přístup k nim nepovolaným osobám.

Závěrečné ustanovení

Kupujícím se rozumí fyzické i právnické osoby. V případě fyzických osob se právní vztahy řídí občanským zákoníkem, v případě právnické osoby obchodním zákoníkem.
V případě nejasností či dotazů nás můžete kontaktovat:
info@lukus.cz

 

Děkujeme za Váš nákup. Krásný den.

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.lukus.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.lukus.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace